E-Mail : info@didimdeyiz.com         Tel : +90 507 395 72 59

17° C Yağmurlu
Fiyat: Uygun Sezon Fiyatlarıyla

Ege’nin nadide koylarından Didim Akbük koyunda bulunan The Holiday Resort Hotel,İzmir Adnan Menderes Havaalanına 130 km,Bodrum/Milas Havaalanına 78 km uzaklıktadır.

Denize sıfır,sahili kum,sığ ve çocuklu ailelerin tercih ettiği Oteldir.Özel plajı ve yüzme iskelesiyle Mayıs 2010 tarihinden itibaren TURCEV tarafından Uluslararası Mavi Bayraklı ödülüne sahiptir.

Sabah kahvaltınız,yöresel ege ve Akdeniz mutfağı ile hazırlanmış öğle ve akşam yemeğiniz sıcak pide ikramı ile açık büfemizde hizmetinizdedir.

Yaz günlerinde dinlenmek,yüzmek,serinlemek için havuz ve havuz barıyla ideal adres! Holiday Resort Hotel konuklarına,Snack barda Snack ikramların yanı sıra zeytin altı çay bahçemizde gözleme ve çay ikramlarıyla da ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Holiday Resort Hotel tenis kortları,fitness center’ı ayrıca sauna,hamam ve masaj odaları ile konuklarına profosyenel bir hizmet sunuyor.Bu mükemmel ambiansı sakın kaçırmayın!

Yenilikçi, ileri görüşlü, müşteri ve kalite odaklı, güvenilir, dürüst, çalışkan, takım çalışmasına inanan, insanlara değer veren ve güvenen, topluma saygıyı, dürüstlüğü ve bütünlüğü hedeflemek en önemli değerlerimizdir.

Vizyonumuz

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Odalar

Konforunuz için her türlü detayın düşünüldüğü bahçe ve deniz manzaralı odalarımız siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

Plaj

Türkiye’ nin nadide koylarından biri olan Akbük koyunda bulunan otelimiz kum plajı ve mavi bayraklı deniziyle sizlere merhaba diyor.

Spa & Health center

Fiziksel rahatlıgınız ve sağlıklı yaşamınız için sabah 10 .00 ‘ dan 19.30 ‘a kadar fitness , Hamam , Sauna ve buhar odasıyla sizlere hizmet vermektedir.

  • Adres Fevzipaşa Mahallesi
    4206 . Sokak No:2
    09270 Didim Aydın

Yeni İnceleme Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir