E-Mail : info@didimdeyiz.com         Tel : +90 507 395 72 59

17° C Açık
Fiyat: Gecelik 30 €' dan itibaren

Otelimizde yarım pansiyon hizmeti A LA CARTE olup,menüden seçmeli,garson servislidir.

Odalarımız iki ve üç yataklıdır. Oda zeminleri ahşap parkedir. Odlarda tv,telefon mevcuttur. Ayrıca tüm odalar ücretsiz wifi bulunmaktadır. Odalarda cattle bulunmakta, Nest cafe ve çay ikram olarak sunulmaktadır.

Otel 8 katlıdır. İki asansörü mevcuttur. Biri otel içi biri bahçede olmak üzere iki adet A La Carte restoranı vardır. Yine biri otel içi biri havuz kenarı olarak iki adet Bar”a sahiptir. Barlar 24 saat hizmet vermektedir. Havuz büyüklüğü 160 m2.dir.

Konum

Didim”in plaja inen ana caddesi üstündedir. Aynı zamanda şehir oteli konumundadır. Plajla,şehir merkezinin tam ortasında bulunmaktadır. Plaja uzaklığı 1.6 km,şehir merkezine uzaklığı 1.5 km.dir. Ana cadde üstünde olması nedeniyle çevresi çok canlı bir ticaret bölgesi durumdadır. Restoranlar, barlar, cafeler, alışveriş merkezleri ve bankalar bulunmaktadır.

Didim”in içinde antik tapınak Temple bulunmaktadır. Antik Miletos şehrine uzaklığı 40 km”dir. Şehrin Altınkum diye anılan büyük bir plajı mevcuttur. Ayrıca çevresinde yine tamamen kumsal olan çok sayıda koy bulunmaktadır. Sözkonusu koylara tekne ile gidilebildiği gibi araba ile de gitmek mümkündür.

İmkanlar

Ayakkabı boyama hizmeti, Çocuk bakıcısı, İbadethane, Güneşlenme çimenliği, Bahçe teras, Çocuk oyun alanı, Yangın alarmı, Girişlerde güvenlik kamerası, Lobide güvenlik kamerası, Koridorlarda güvenlik kamerası, Güvenlik görevlisi (24 saat güvenlik), Engelliler için park yeri, Bilardo ve Açık havuz

Servisler

Havlu değiştirme, Bavul dolabı/odası, Araba kiralama, Herkese açık internetli bilgisayar, 24-saat oda servisi, Fotokopi ve Faks

  • Adres Atatürk Bulvarı No: 126
    09270 Didim Aydın

Yeni İnceleme Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir