E-Mail : info@didimdeyiz.com         Tel : +90 507 395 72 59

17° C Yağmurlu

Web Site Studio – Didim Sahiplenildi

Yaratıcı Web Sitesi Çözümleri

5.00 / 5
Favorilere ekle Karşılaştırma Yazdır

Güvenilir Sağlam Altyapılar

Şablonlarımız kendilerini kullanıldıkları alanlarda kanıtlamış olan Joomla, WordPress, Opencart, Drupal, Magento ve Presta başta olmak üzere güvenilir ve sağlam CMS altyapıları kullanılarak hazırlanmaktadır.

 

Şablonlarımız son Web standartları kullanılarak hazırlanmaktadır. Yaratıcı Web Siteleri yaratabilmek için gerekli olan HTML, CSS, LESS standartları en son özellikleriyle kulanılmaktadır.

 

Şablonlarımız Responsive (Uyumlu) Dizayn kullanılarak hazırlanmaktadır. Desktop, Notebook, Tablet Bilgisayarlarda ve Internet bağlantılı akıllı android sistemli telefonlarda rahatlıkla bu ekranlara uyumlanarak kullanılmaktadır.

 

Şablomlarımız kaliteli yapılarıyla, kolay ve esnek ayarlanan yapılarıyla, Güçlü SEO yapısıyla beraber arama motorları ile iletişimdeki kullanılışlığı ile tüm ihtiyaçlarınıza maksimum karşılığı verebilecek, Tam İsabet şablonlardır.

 

Tüm Browserları Destekleme

Şablonlarımız en çok kullanılan browserlar olan Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox ve Safari tarafından full desteklenmektedir ve hepsinde denenmiş, test edilmişlerdir.
Etiketler : Website Tasarım, Website Dizayn, internet, e-ticaret, e-magaza, online ticaret, online satış, online alışveriş
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 15:00 Kapalı
  • İlgili Kişi Murat Atay
  • Adres Çamlık Mahallesi Akdeniz Caddesi 26 Didim Aydın
  • websitestudio

    Rating: 5 / 5

    ARTILARI:

    EKSİLERİ:

Yeni İnceleme Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir