E-Mail : info@didimdeyiz.com         Tel : +90 507 395 72 59

17° C Yağmurlu

Rüzgar Ticaret Su ve Tüp Bayii – Didim Sahibi Ol

En iyiler her zaman pahalı olmak zorunda değil

5.00 / 5
Favorilere ekle Karşılaştırma Yazdır

NAZLI SU BAYİİ

Nazilli’ nin zirvesinden EGE’ nin En Sağlıklı Suyu NAZLI SU “En iyiler her zaman pahalı olmak zorunda değil” sloganıyla en iyi ürün ve hizmeti en ucuz şekilde sunma hedefiyle hazırlanıp prestijli dağıtıcılar vasıtasıyla tüketicilere sunulmaktadır. Didim İlçesinde Çamlık mahallesi Manastır Caddesi 18 Numarada hizmet veren bu prestijli dağıtım firmalarından RÜZGAR TİCARET Damacana Nazlı Su başta olmak üzere Nazlı Su Ürünlerini talep eden tüm ev ve işyeri müşterilerine mevcut dağıtım araçlarını kullanarak en kısa sürede karşılıklı anlayış ve saygı kuralları çerçevesinde teslim ederek bu dağıtım görevini itinayla ve başarıyla yapmakta ve sürdürmektedir.

AYGAZ TÜP BAYİİ

AYGAZ, tüketicilerin konutlarında enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tombul ev tüpü, vanalı uzun ev tüpü, mini valfli uzun ev tüpü ve Mavi Aygaz ürünlerini müşterilere sunarak yarım asırdan fazla süredir müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak Türkiye’deki her iki evden birine girmeyi başarmıştır.

Bu tüplerin tümü, Aygaz tesislerinde doldurulduklarının, tüm testlerden geçtiklerinin ve ilk defa kullanıcı tarafından açıldıklarının garantisi olan hologram kapak ile sahip oldukları dağıtım organizasyonu ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Didim’ de ikamet eden müşterilerin ev tipi Tüp Gaz ihtiyacını AYGAZ markası güveni ve güvencesi ile RÜZGAR TİCARET, Çamlık mahallesi Manastır Caddesi 18 Numaradaki iş yerinden, başta yakın çevre olmak üzere tüm DİDİM ilçesine en hızlı şekilde ulaştırıp ve güvenli bir şekilde teslim ederek karşılamakta ve buna da itina ile devam etmektedir.

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
08:30 - 20:00 08:30 - 20:00 08:30 - 20:00 08:30 - 20:00 08:30 - 20:00 08:30 - 20:00 08:30 - 20:00
 • İlgili Kişi Necip Bay
 • Adres Çamlık Mahallesi
  Manastır Caddesi No:18-20/a
  09270 Didim Aydın
 • E.A

  Rating: 5 / 5

  ARTILARI :EKSİLERİ :

Yeni İnceleme Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir